חיפוש
  • אנדראה שוסמן

יום שיא לנערות מ"קידום נוער" מחוז חיפה והאזור

קידום נוער מחוז חיפה הזמין את חופש התנועה לארגן יום שיא הראשון מסוגו לנערות בתכנית של קידום נוער. שירי, מנהלת חופש התנועה, מספרת:

"כאשר קיבלתי את הטלפון ממאיה מקידום נוער חיפה, התרגשתי מאוד מהאתגר לחבר בין קבוצות שונות שלא מכירות אחת את השנייה דרך הריקוד ואכן נוצרו חיבורים וחברויות מיוחדות. ב-4.11 הגענו צוות של חופש התנועה- 3 מדריכות ומנהלת, לקיים פעילות ל-70 נערות חזקות וקסומות ביום מלא בריקוד, גיבוש, שיח והנאה.


התחלנו בחימום ריקודי, מקפיץ ומשחרר ולאחריו התחלקנו לקבוצות מעורבות. כל מדריכה הייתה עם קבוצה, הנחתה אותן בסדנת היפ הופ ולאחריה סדנה בנושאים: אילו תכונות דרושות לי כדי להיות האישה החזקה והמצליחה שאני רוצה להיות, האם תכונות אילו מולדות או נרכשות? כיצד אני סוללת את הדרך בה אני רוצה ללכת ומגשימה את חלומותיי. תכונות המייצרות עוצמה והגשמת חלומות. הבנות שיתפו פעולה באופן יוצא מן הכלל, דנו בנושא התכונות בקבוצות קטנות, שיתפו מחוויותיהן האישיות בחיים, תמכו ופרגנו באופן מרגש לבנות מקבוצות אחרות.


סיימנו את היום בריקוד משותף של כולן ביחד ו"מעגל העוצמה" המפורסם שלנו, בו כל אחת נכנסת למעגל ורוקדת את הריקוד המיוחד שלה. באותו הזמן כולן מוחאות כפיים ומריעות ומרגש כמה שזה היה מכל הלב. גם הריקוד וגם הפרגון של הבנות מסביב.

אני רוצה להודות לקידום נוער מחוז חיפה, על ההזדמנות לקחת חלק ביום המיוחד הזה. הנערות נשארו לנו עמוק בלב, עוררו בנו המון שמחה ותקווה ומקוות להיפגש שוב בהמשך הדרך."