חיפוש
  • אנדראה שוסמן

יום שיא 2019 הגיע ובגדול

כמו כל שנה הגענו בהתרגשות רבה ליום השיא השנתי של חופש התנועה. יום שיא הוא הזדמנות חד פעמית, מפעימה, שבה נפגשות הנערות מכלל המסגרות בכל רחבי הארץ לחוויה משותפת של ריקוד והעצמה.


להקת דמנטה בהופעה מרשימה שהלהיבה את כולנו. שאפו

התחלנו את היום בהפנינג שכלל סדנאות איפור מקצועי, הכנת צמידים, עמדות סלפי ועוד והכניס את כולנו לאווירה של כייף. המשכנו עם הופעה מדהימה של להקת הקצב דמנטה, קיימנו פעילויות העצמה קבוצתיות בהן זכו הנערות להכיר לראשונה חברות מהמסגרות האחרות. שיאו של היום היה ריקוד רב משתתפות משותף של כל הנערות, מכל המסגרות, שחברו יחד לריקוד אחד עליו התאמנו במהלך השנה כל קבוצה בנפרד. זו היתה חוויה עוצמתית יוצאת דופן!תחנת אפור מקצועי בהפנינג ביום שיא

צוות הנהלה חופש התנועה.

כל זה לא יכול היה להתקיים ללא תרומתן של חברות רבות שנרתמו למשימה ואנו מודים להם מקרב לב : מושב בית יצחק שתרמו לנו את המקום, חברת ההגברה Maya's D.Jעל הקול והמוסיקה, עובדי חברת NCR שהיו הנפשות הפועלות בארגון ובתפעול היום, סופר אלוני ומרכולית בית יצחק שתרמו את הכיבוד הטעים , משתלת מלצר על תרומת העציצים וחברות ישראדנס, יונליוור, דאב, שטראוס שבזכותן יצאו הבנות מהיום עם שלל מתנות משמחות ומחממות לב.


בעמדת חלוקת חולצות NCR צוות מתנדבים של חברת